سوالات متداول

شما می توانید نحوهی ردیم کردن گیفت کارت پلی استیشن را در لینک نحوه استفاده و شارژ گیفت کارت پلی استیشن به طور کامل مشاهده نمایید. به طور خلاصه میتوان گفت که شارژ اکانت پلی استیشن PS4 ، PSN به دو صورت امکان پذیر است. از طریق دستگاه یا همان کنسول پلی استیشن یا از طریق خود سایت پلی استیشن.

بهترین و پر فروش ترین گیفت کارت پلی استیشن مربوط به آمریکا می باشد و بعد از آن کشور انگلیس. شما اگر اکانت خود را بر روی این دو کشور تنظیم کنید در خرید کد گیفت کارت دچار مشکل نخواهید شد.

پس از خرید گیفت کارت PSN از نمایندگی فروش گیفت کارت در ایران برای شما کد دوازده رقمی مربوط به بازی پلی استیشن از طرف سایت ارسال می شود. شما باید این کد را در اکانت خود شارژ نمایید. به شارژ کردن این کد در اکانت PSN و PS4 ردیم (Redeem) کردن می گویند.

برای خرید بازی شما نیاز به تهیه کردن گیفت کارت اعتباری پلی استیشن (پوند ، دلار و …) دارید ولی اگر بخواهید به صورت آنلاین بازی کنید نیاز به خرید گیفت کارت پلاس دارید که به صورت اکانت یک ماهه، اکانت سه ماهه و اکانت یک ساله در اختیار شما قرار خواهند گرفت. بعد از ردیم کردن گیفت کارت پلاس پی اس ان خود می توانید هم به صورت آنلاین بازی کنید هم با تمامی پلیر های دنیا به صورت آنلاین همبازی شوید.

برای خرید مستقیم بازی های پلی استیشن و PS4 خرید های درون برنامه ایی شما نیاز به شارژ کردن اکانت پلی استیشن (play Station) خود دارید. این شارژ به صورت گیفت کارت یا کارت اعتباری به دست شما می رسد. کد دوازده رقمی پلی استیشن را در اکانت خود شارژ می کنید و هر آن چه مد نظرتان است را می توانید خریداری نمایید.

اگر در هنگام خرید گیفت کارت پلی استیشن این سوال شما را گیج کرد لازم به ذکر است که ریجن دستگاه ربطی به اکانت شما ندارد. شما می توانید اکانت خود را بر روی هر کشوری که می خواهید تنظیم نمایید و گیفت کارت همان کشور را استفاده نمایید. توجه داشته باشید همه ی کشور ها دارای گیفت کارت نیستند. در هنگام ساخت اکانت به این نکنه توجه داشته باشید.

از آن جایی که کشور ما تحریم است نمیتوانیم با آی پی های ایران از سرویس ها و خدمات این سایت را استفاده کنیم.شما باید آی پی خود را با کشور گیفت کارت ps4 (پی اس ان PSN ) همسان کنید و سپس از سایت PS4 خرید های موفق و مطمئن داشته باشید.

بسیاری از فروشگاه های اینترنتی کد های هکی یا دزیده شده یا غیر اصل پلی استیشن را می فروشند. قیمت این گیفت ها معمولا از گیفت های اصلی کمتر است. ولی استفاده از این گیفت ها باعث بلاک شدن یا بسته شدن اکانت شما می شود. در هنگام خرید حتما به این موضوع توجه داشته باشید.

اگر کشور اکانت و کشور گیفت کارت پلی استیشن شما یکسان نباشد گیفت کارت را نمی توانید به حساب کاربری خود اضافه نمایید. معمولا در هنگام ردیم (Redeem) کردن کد گیفت کارت PSN ، PS4 از طریق سایت پلی استیشن این ارور را دریافت می کنید که گیفت کارت ، استفاده شده است. ولی اگر شارژ گیفت کارت پلی استیشن را با استفاده از کنسول انجام دهید متوجه خواهید شد که ارور استفاده شده بودن کد گیفت کارت به خطای نامعتبر بودن کد تبدیل می شود. برای رفع این مشکل نیاز است که اکانتی دیگر ساخته که با کشور گیفت کارت شما همخوانی داشته باشد و کد را در اکانت جدید ردیم نمایید.

پاسخ این سوال قطعا خیر است. کد پلی استیشن دیجیتال فروخته شده بعد از خرید به هیچ عنوان قابل تعویض یا پس گرفتن نیستند. برای رفاه حال تمامی مشتری ها و به مشکل بر نخوردن خودتان و سایت فروشنده لطفا اگاهانه خرید نمایید.

نحوه ی تحویل گیفت کارت پلی استیشن به این صورت است که خرید اول و دوم شما به صورت آنی تحویل داده می شود. کد خریداری شده، هم برای شما ایمیل می شود و هم بعد از برگشت از بانک به شما فاکتور داده می شود. نوشته ی رو به روی تحویل همان کد شماست. از خرید سوم به بعد، شما نیاز به تایید شماره ی ثابت دارید که از خوبی ها و مزایای این امر کسر شدن پلکانی قیمت ها برای شماست. بعد از تایید شدن اکانت حساب کاربری شما شامل تخفیف می شود و هر چه تعداد فاکتور شما بالا برود سایت به صورت خودکار قیمت ها را برای شما کاهش خواهد داد و بعد از تایید اکانت شما قسمت گزارش خرید سایت برای شما باز شده و شما می توانید تمامی فاکتور های خود را در آن مشاهده کرده و با جزئیات کامل خریدهایی که انجام داده اید را مشاهده نمایید.

بعضی از این گیفت کارت های پلی استیشن PSN به صورت فیزیکی خریداری می شوند این گیفت کارت های پلی استیشن اسکن دارند ولی بعضی گیفت های PSN یا PS4 به صورت دیجیتال خریداری می شوند و فاقد اسکن می باشند. لازم به ذکر است که نداشتن اسکن برای برخی از کدها دلیل بر تقلبی بودن کد ها نیست.

بعضی از این کد كارت پلی استیشن به صورت دستی توسط سایت فروشنده تایپ شده و در این مواقع ممکن است اشتباهی رخ دهد و یکی از حروف کد به اشتباه نوشته شود. در صورت ردیم این کد با ارور اینولید رو به رو خواهید شد . اگر این مشکل برای شما نیز پیش آمد لطفا کد خریداری شده را به سایت فروشنده تحویل داده و درخواست اسکن نمایید.

خیر ، بعد از شارژ کردن یکی از اکانت ها دیگر کد گیفت کارد پلی استیشن خریداری شده قابل استفاده نمی باشد. شما نمی توانید یک کد را در دو اکانت مختلف شارژ نمایید.

خیر، کد گیفت کارت های پلی استیشن ، PSN ، PS4 تاریخ انقضا ندارند شما می توانید کدی را که تحویل گرفته اید در هر زمانی استفاده نمایید اما سایت گیفت رو حداکثر تا یک ماه بعد از فروخته شدن کد مربوطه در صورت بروز در کد پاسخ گوی شما خواهد بود.

بعضی از نرم افزار ها، برنامه ها، بازی ها و … آیتونز یا اپ استور مجانی در اختیار کاربر قرار می گیرد ولی بعضی از ان ها را باید حتما خریداری نمود. برای خرید از آیتونز یا اپل استور نیاز است که اپل ایدی خود را با گیفت کارت ایتونز شارژ نمایید و سپس خرید خود را انجام دهید.

اپل آیدی شما هر کشوری باشد باید گیفت كارد ایتونز همان کشور را نیز وارد نمایید. به طور مثال اگر اپل آیدی شما مال کانادا باشد باید گیفت همین کشور را نیز استفاده نمایید.

ردیم گیفت ایتونز يا همان گيفت كارت اپل به معنای شارژ کردن اپل آیدی شما با استفاده از کد اعتباری گیفت کارت اپل است.

اگر نیاز به استفاده از گیفت کارت ایتونز دارید توصیه می کنیم که کشوری را برای ساخت اپل آیدی در نظر بگیرید که آن کشور گیفت کارت نیز داشته باشد.
از بهترین کشور هایی که می توانید برای ساخت اپل ایدی استفاده بکنید می توان به آمریکا، انگلستان، کانادا و استرالیا اشاره کرد.

شارژ اپل ایدی به دو صورت امکان پذیر است. هم می توانید با استفاده از نرم افزار آیتونز از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر کارت ايتونز را ردیم نمایید یا از طریق گوشی آیفون خود و از طریق اپ استور.

از ان جایی که کشور ما تحریم است حق استفاده از سرویس ها و خدمات این نرم افزار را نداریم . بدین منظور ما این تحریم ها را زیر پا گذاشته و به شما می آموزیم چطور از این نرم افزار  و گیفت کارت آیتونز خرید های موفق و مطمئن داشته باشید.

بسیاری از فروشگاه های اینترنتی کد آیتونز هکی یا دزیده شده یا غیر اصل را می فروشند. قیمت این گیفت ها معمولا از گیفت های اصلی کمتر است. ولی استفاده از این گیفت ها باعث بلاک شدن یا بسته شدن اکانت شما می شود . در هنگام خرید حتما به این موضوع توجه داشته باشید.

اگر کشور اکانت و کشور گیفت کارت ایتونز شما یکسان نباشد گیفت کارت را نمی توانید به حساب کاربری خود اضافه نمایید . پس از ان که کد را در اپل ایدی خود بزنید به این ارور بر می خورید که کد وارد شده باید در اپل آیدی کشور دیگری ردیم شود . برای رفع این مشکل نیاز است که اپل ایدی دیگری ساخته و کد را در ان اکانت ردیم نمایید.

پاسخ این سوال قطعا خیر است. پس از خريد گيفت كارت ايتونز يا کد های آیتونز دیجیتال فروخته شده بعد از خرید به هیچ عنوان قابل تعویض یا پس گرفتن نیستند . برای رفاه حال تمامی مشتری ها و به مشکل بر نخوردن خودتان و سایت فروشنده لطفا اگاهانه خرید نمایید.

نحوه ی تحویل گیفت کارت اپل به این صورت است که خرید اول و دوم شما به صورت آنی تحویل داده می شود. کد خریداری شده هم برای شما ایمیل می شود و هم بعد از برگشت از بانک به شما فاکتور داده می شود. نوشته ی رو به روی تحویل همان کد شماست.
خرید سه به بعد شما نیاز به تایید شماره ی ثابت شما دارد که از خوبی ها و مزایای این امر کسر شدن پلکانی قیمت ها برای شماست. بعد از تایید شدن اکانت حساب کاربری شما شامل تخفیف می شود و هر چه تعداد فاکتور شما بالا برود سایت به صورت خودکار قیمت ها را برای شما کاهش خواهد داد و بعد از تایید شدن قسمت گزارش خرید سایت برای شما باز شده و شما می توانید تمامی فاکتور های خود را در ان بخش با جزئیات کامل مشاهده نمایید.

تمامی گیفت کارت های آیتونز اصل بوده و دارای اسکن می باشند. پس از خرید از سایت می توانید به پشتیبانی درخواست اسکن دهید و در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی خواهد شد.

بعضی کد های آیتونز به صورت دستی توسط سایت فروشنده تایپ شده و در این مواقع ممکن است اشتباهی رخ دهد و یکی از حروف کد به اشتباه نوشته شود. در صورت ردیم این کد با ارور اینولید رو به رو خواهید شد . اگر این مشکل برای شما نیز پیش آمد لطفا کد خریداری شده را به سایت فروشنده تحویل داده و درخواست اسکن نمایید.

خیر، بعد از شارژ کردن یکی از اپل آیدی ها دیگر کد آیتونز خریداری شده قابل استفاده نمی باشد. شما نمی توانید یک کد را در دو اپل آیدی شارژ کرد و نه می توان کد شارژ شده را انتقال داد .

خیر، گیفت کارت آیتونز تاریخ انقضا ندارند ولی گاهی این اتفاق رخ می دهد که کدی از طرف خود آیتونز غیر فعال شود. در این موارد شما با ارور Not Active رو به رو خواهید شد.

گاهی پیش می اید که در ساخت اپل آیدی ادرس شما معتبر نمی باشد و وریفای ادرس شما به طور کامل صورت نمی گیرد و اپل آیدی شما پس از مدتی بلاک یا بسته می شود. اگر می خواهید به این مشکل بر نخورید پس از خرید گیفت کارت ایتونز از اپل آیدی های وریفای شده ی آماده استفاده نمایید.

بله بسته به شهر و ایالتی که موقع ثبت اپل آیدی ثبت کرده اید به خرید آیتونز شما مالیات یا تکس تعلق خواهد گرفت . لازم به ذکر است که بعضی از ایالت ها از مالیات معاف هستند. به خاطر همین کسر مالیات است که گاهی خرید های شما ناموفق خواهد ماند. به طور مثل نرم افزاری را با قیمت ۹.۹۹ می خواهید تهیه نمایید و شارژ اپل ایدی شما ده دلار است. بعد از این که بر روی گزینه ی خرید کلیک می نمایید به شما این پیغام را می دهد که خرید نا موفق است.

برای خرید بازی ها، نرم افزار ها، برنامه ها در گوگل پلی باید حساب جیمیل خود را شارژ نمایید تا بتوانید هزینه ی محصول مورد نظر را پرداخت نمایید . برای شارژ نمودن جیمیل و اکانت گوگل نیاز است که از گیفت کارت گوگل استفاده شود.

جیمیل شما بر روی هر کشوری تنظیم شده باشد می بایست گیفت گوگل پلی همان کشور را انتخاب نمایید.

اگر نیاز به استفاده از گیفت کارت گوگل پلی دارید توصیه می کنیم که کشوری را برای تنظیم ولت در نظر بگیرید که آن کشور گیفت کارت نیز داشته باشد.
از بین بهترین کشور هایی که می توانید برای ولت استفاده کنید می توان به آمریکا، انگلستان، کانادا و استرالیا اشاره کرد.

ردیم گیفت کارت گوگل پلی به معنای شارژ کردن اکانت گوگل ولت شما با استفاده از کد اعتباری گیفت کارت گوگل است.

شارژ ولت گوگل پلی باید از طریق سایت گوگل پلی  صورت بگیرد .برای اطلاع از این موضوع می توانید به لینک آموزش ردیم یا نحوه شارژ گیفت کارت گوگل پلی مراجعه کنید.

به دلیل تحریم کشور ایران استفاده از سرویس ها و امکانات این سایت برای ما مقدور نمی باشد و اجازه استفاده از آن ها را نداریم. به همین جهت نیاز است که آی پی شما با آی پی کشور گیفت کارت گوگل پلی همخوانی داشته باشد تا بتوانید از مرایای سایت استفاده نمایید.

بسیاری از فروشگاه های اینترنتی کد های هکی یا دزیده شده یا غیر اصل را می فروشند. قیمت این گیفت ها معمولا از گیفت های اصلی کمتر است. ولی استفاده از این گیفت ها باعث بلاک شدن یا بسته شدن اکانت شما می شود . در هنگام خرید گیفت کارت گوگل پلی حتما به این موضوع توجه داشته باشد.

اگر کشور اکانت و کشور گیفت کارت شما یکسان نباشد گیفت کارت را نمی توانید به حساب کاربری خود اضافه نمایید . پس از ان که کد گیفت کارد گوگل پلی را در گوگل خود بزنید به این ارور بر می خورید که کد وارد شده باید در حساب گوگل کشور دیگری ردیم شود. برای رفع این مشکل نیاز است که کشور ولت خود را با کشور گیفت کارت یکسان سازید.

نحوه ی تحویل گیفت کارت گوگل پلی و دیگر گیفت کارت ها نحوه ی تحویل گیفت کارت خریداری شده به این صورت است که خرید اول و دوم شما به صورت آنی تحویل داده می شود. کد خریداری شده، هم برای شما ایمیل می شود و هم بعد از پرداخت از طریق درگاه بانکی به شما فاکتور داده می شخریداری شده به این صورت است که خرید اول و دوم شما به صورت آنی تحویل داده می شود. کد خریداری شده، هم برای شما ایمیل می شود و هم بعد از پرداخت از طریق درگاه بانکی به شما فاکتور داده می شود. در فاکتور داده شده نوشته ی رو به روی تحویل همان کد شماست. از خرید سوم به بعد شما یک بار نیاز است که شماره ی ثابت شما تایید شود که از خوبی ها و مزایای این امر کسر شدن پلکانی قیمت ها برای شماست. بعد از تایید شدن اکانت حساب کاربری شما شامل تخفیف می شود و هر چه تعداد فاکتور شما بالا برود سایت به صورت خودکار قیمت ها را برای شما کاهش خواهد داد همچنین پس از تایید اکانت شما قسمت گزارش خرید سایت برای شما باز شده و شما می توانید تمامی فاکتور های خود را در آن بخش با جزئیات کامل مشاهده نمایید.

تمامی گیفت کارت های گوگل ( گوگل پلی ) اصل بوده و دارای اسکن می باشند. پس از خرید گیفت کارت گوگل پلی امریکا ، گیفت کارت گوگل پلی انگلیس یا گیفت کارت گوگل پلی استرالیا از سایت می توانید به پشتیبانی درخواست اسکن دهید. پشتیبانی در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی خواهد کرد.

بعضی از این کد ها به صورت دستی توسط سایت فروشنده تایپ شده و در این مواقع ممکن است اشتباهی رخ دهد و یکی از حروف کد به اشتباه نوشته شود. در صورت ردیم کد گوگل پلی با ارور اینولید رو به رو خواهید شد. اگر این مشکل برای شما نیز پیش آمد لطفا کد خریداری شده را به سایت فروشنده تحویل داده و درخواست اسکن نمایید.

خیر ، بعد از شارژ کردن یک با استفاده از گیفت کارت گوگل پلی کد خریداری شده مجددا قابل استفاده نمی باشد. شما نمی توانید یک کد را در دوبار شارژ نمایید و حتی نمی توانید این اعتبار را به اکانت دیگری انتقال دهید.

خیر، گیفت کارت گوگل ( گوگل پلی ) تاریخ انقضا ندارند ولی گاهی این اتفاق رخ می دهد که کدی از طرف خود گوگل غیر فعال شود . در این موارد شما با ارور Not Active رو به رو خواهید شد.

بله. بسته به شهر و ایالتی که موقع ثبت کشور ولت انتخاب کرده اید به خرید شما مالیات یا تکس تعلق خواهد گرفت .به خاطر همین کسر مالیات است که گاهی خرید های شما ناموفق خواهد ماند. به طور مثل می خواهید نرم افزاری را با قیمت ۹.۹۹ دلار می خواهید تهیه نمایید و شارژ گیفت کارت گوگل پلی شما ده دلار است . بعد از این که بر روی گزینه ی خرید کلیک می نمایید به شما این پیغام را می دهد که خرید ناموفق است. لازم به ذکر است که بعضی از ایالت ها از مالیات معاف هستند.

بله.بهتر است در گوگل پلی هنگام تنظیم ولت حتما از آدرس واقعی استفاده شود. چرا که گوگل به شدت بر روی این گزینه حساس است و امکان این که حساب شما را بعد از مدتی مسدود نماید هست.

براي استفاده از گيفت كارت گوگل پلی و پیدا کردن ادرس واقعی در گوگل پلی می توانید به گوگل مپ مراجعه نمایید.

در صورتی که اکانت گوگل پلی شما بلاک شده تنها راه پیش روی شما برای باز شدن اکانت گوگل تان این است که اگر به طور مثال اکانت شما بر روی آمریکا تنظیم شده است از کشور امریکا با گوگل تماس گرفته و درخواست کنید که حساب شما را از مسدودی در بیاورند.

بله. با خرید گیفت کارت ویزا و خرید گیفت کارت مستر می توانید کارت دبیت مربوط به کشور ولت را به حساب گوگل خود اضافه نمایید و با آن از گوگل پلی خرید انجام دهید.

خیر. قیمت گیفت کارت های گوگل از ده دلار شروع می شود و گیفت کارت گوگل پلی آمریکا ، انگلیس و استرالیا با مبلغ های مختلف در سایت موجود می باشد.