تمامی گیفت کارت های این فروشگاه، اصلی و دارای اسکن می باشد. کد محصول بلافاصله پس از خرید تحویل داده می شود.

سوالات متداول

خیر… گیفت کارت های بانکی تنها گیفت کارت هایی هستند که به هیچ عنوان مشکل ندارند . پس از لاگین کردن در سایت پشتیبانی که بر پشت مستر کارت شما درج شده می توانید اطمینان حاصل نمایید که کارت شما دارای بالانس بوده و مشکلی ندارد.
خیر گیفت کارت های بانکی تنها گیفت کارت هایی هستند که به هیچ عنوان مشکل ندارند. پس از لاگین کردن در سایت پشتیبانی که بر پشت ویزاكارت امريكا شما درج شده می توانید اطمینان حاصل نمایید که کارت شما دارای بالانس بوده و مشکلی ندارد.
خیر، شما نمی توانید موجودی ویزاكارت مجازی را چک نمایید. در صورت نیاز به دانستن موجودی ما برای شما این کار را انجام خواهیم داد.
خیر. به محض اتمام مبلغ مستركارت امريكا دیگر نمی توان آن را شارژ نمود.
خیر. به محض اتمام مبلغ گيفت كارت ويزا کارت دیگر نمی توان آن را شارژ نمود .
بله. با مستر كارت آمريكا می توانید از سایت ebay خرید کنید.
خیر. با ویزای مجازی نمی توان به حساب فرد دیگری از اعتبار کارت پول واریز کرد.
خیر ، برای استفاده از این گيفت ويزا کارت نیاز به ساختن اکانت خاصی نیست. فقط در هنگام پرداخت از شما ادرس و زیپ کد می خواهد که در همان حین باید وارد نمایید.
بله بسته به شهر و ایالتی که موقع ثبت اپل آیدی ثبت کرده اید به خرید آیتونز شما مالیات یا تکس تعلق خواهد گرفت . لازم به ذکر است که بعضی از ایالت ها از مالیات معاف هستند. به خاطر همین کسر مالیات است که گاهی خرید های شما ناموفق خواهد ماند. به طور مثل نرم افزاری را با قیمت ۹.۹۹ می خواهید تهیه نمایید و شارژ اپل ایدی شما ده دلار است. بعد از این که بر روی گزینه ی خرید کلیک می نمایید به شما این پیغام را می دهد که خرید نا موفق است.
بله. بسته به شهر و ایالتی که موقع ثبت کشور ولت انتخاب کرده اید به خرید شما مالیات یا تکس تعلق خواهد گرفت .به خاطر همین کسر مالیات است که گاهی خرید های شما ناموفق خواهد ماند. به طور مثل می خواهید نرم افزاری را با قیمت ۹.۹۹ دلار می خواهید تهیه نمایید و شارژ گیفت کارت گوگل پلی شما ده دلار است . بعد از این که بر روی گزینه ی خرید کلیک می نمایید به شما این پیغام را می دهد که خرید ناموفق است. لازم به ذکر است که بعضی از ایالت ها از مالیات معاف هستند.
خیر از کارت ویزای مجازی نمی توان در این قبیل سایت ها و نرم افزار ها استفاده نمود.
بله. با خرید گیفت کارت ویزا و خرید گیفت کارت مستر می توانید کارت دبیت مربوط به کشور ولت را به حساب گوگل خود اضافه نمایید و با آن از گوگل پلی خرید انجام دهید.
خیر، بعد از شارژ کردن یکی از اپل آیدی ها دیگر کد آیتونز خریداری شده قابل استفاده نمی باشد. شما نمی توانید یک کد را در دو اپل آیدی شارژ کرد و نه می توان کد شارژ شده را انتقال داد .
خیر ، بعد از شارژ کردن یک با استفاده از گیفت کارت گوگل پلی کد خریداری شده مجددا قابل استفاده نمی باشد. شما نمی توانید یک کد را در دوبار شارژ نمایید و حتی نمی توانید این اعتبار را به اکانت دیگری انتقال دهید.
خیر، گیفت کارت گوگل ( گوگل پلی ) تاریخ انقضا ندارند ولی گاهی این اتفاق رخ می دهد که کدی از طرف خود گوگل غیر فعال شود . در این موارد شما با ارور Not Active رو به رو خواهید شد.
خیر، گیفت کارت آیتونز تاریخ انقضا ندارند ولی گاهی این اتفاق رخ می دهد که کدی از طرف خود آیتونز غیر فعال شود. در این موارد شما با ارور Not Active رو به رو خواهید شد.
خیر، کد گیفت کارت های پلی استیشن ، PSN ، PS4 تاریخ انقضا ندارند شما می توانید کدی را که تحویل گرفته اید در هر زمانی استفاده نمایید اما سایت گیفت رو حداکثر تا یک ماه بعد از فروخته شدن کد مربوطه در صورت بروز در کد پاسخ گوی شما خواهد بود.
براي استفاده از گيفت كارت گوگل پلی و پیدا کردن ادرس واقعی در گوگل پلی می توانید به گوگل مپ مراجعه نمایید.
در بیشتر سایت های اروپایی می توان از گیفت کارت ویزا مجازی استفاده نمود. در سایت های امریکایی نمی توان از این کارت استفاده نمود. طبق قوانین سایت های اروپایی باید حتما قبل از خرید مطلع شوید که ایا درگاه پرداخت این نوع کارت را دارند یا خیر
شما با مستر كارت امريكا می توانید از تمامی سایت های آمریکایی خرید انجام دهید. توجه داشته باشید که ویزای امریکا فقط در امریکا قابل استفاده است. ولی ما هیچ تظمینی نخواهیم داد که در کدام سایت ها به طور حتم این کارت پاسخ گو هست یا خیر. برای اطمینان از این موضوع به پیشتیانی همان سایتی که می خواهید محصولی تهیه نمایید ایمیل بزنید و اطمینان حاصل نمایید که این سایت درگاه پرداخت گیفت کارت مستر دارد یا خیر
گیفت کارت های ویزا ( خريد ويزا کارت ) همگی دارای اسکن خود کارت اصلی می باشند. راه دیگری نیز برای اطمینان شما هست. شما می توانید از طریق سایت وانیلا ویزا که پشتیبان اصلی گیفت کارت های بانک ویزا است اطمینان حاصل نمایید که کارت ها اصل هستند. پس از لاگین شدن در این سایت می توانید ببینید که کارت شما چقدر موجودی دارد و اصلا در بانک ویزا به ثبت رسیده است یا خیر.
گیفت کارت مستر همگی دارای اسکن خود کارت اصلی می باشند. راه دیگری نیز برای اطمینان شما هست . شما می توانید از طریق سایت وانیلا مستر که پشتیبان اصلی گیفت کارت های بانک مستر است اطمینان حاصل نمایید که مستر کارت شما اصل هستند. پس از لاگین شدن در این سایت می توانید ببینید که کارت شما چقدر موجودی دارد و اصلا در بانک مستر به ثبت رسیده است یا خیر.
بعد از خرید گیفت کارت مستر کارت از ما، ما اسکن کارت را برای شما ایمیل خواهیم کرد. این کارت شامل شماره ی کارت ، تاریخ انقضا و رمز است. هلدر نیم یا نام کاربری که استفاده می نمایید اختیاریست و آدرس نیز بر عهده ی خود شماست.

بعد از خرید ویزا کارت از ما، ما اسکن کارت را برای شما ایمیل خواهیم کرد . این کارت شامل شماره ی کارت ، تاریخ انقضا و رمز است. holder name یا نام کاربری که استفاده می نمایید اختیاریست. و ادرس نیز بر عهده ی خود شماست.

پاسخ این سوال قطعا خیر است. کد پلی استیشن دیجیتال فروخته شده بعد از خرید به هیچ عنوان قابل تعویض یا پس گرفتن نیستند. برای رفاه حال تمامی مشتری ها و به مشکل بر نخوردن خودتان و سایت فروشنده لطفا اگاهانه خرید نمایید.
پاسخ این سوال قطعا خیر است. پس از خريد گيفت كارت ايتونز يا کد های آیتونز دیجیتال فروخته شده بعد از خرید به هیچ عنوان قابل تعویض یا پس گرفتن نیستند . برای رفاه حال تمامی مشتری ها و به مشکل بر نخوردن خودتان و سایت فروشنده لطفا اگاهانه خرید نمایید.
اگر کشور اکانت و کشور گیفت کارت ایتونز شما یکسان نباشد گیفت کارت را نمی توانید به حساب کاربری خود اضافه نمایید . پس از ان که کد را در اپل ایدی خود بزنید به این ارور بر می خورید که کد وارد شده باید در اپل آیدی کشور دیگری ردیم شود . برای رفع این مشکل نیاز است که اپل ایدی دیگری ساخته و کد را در ان اکانت ردیم نمایید.
اگر کشور اکانت و کشور گیفت کارت پلی استیشن شما یکسان نباشد گیفت کارت را نمی توانید به حساب کاربری خود اضافه نمایید. معمولا در هنگام ردیم (Redeem) کردن کد گیفت کارت PSN ، PS4 از طریق سایت پلی استیشن این ارور را دریافت می کنید که گیفت کارت ، استفاده شده است. ولی اگر شارژ گیفت کارت پلی استیشن را با استفاده از کنسول انجام دهید متوجه خواهید شد که ارور استفاده شده بودن کد گیفت کارت به خطای نامعتبر بودن کد تبدیل می شود. برای رفع این مشکل نیاز است که اکانتی دیگر ساخته که با کشور گیفت کارت شما همخوانی داشته باشد و کد را در اکانت جدید ردیم نمایید.
اگر کشور اکانت و کشور گیفت کارت شما یکسان نباشد گیفت کارت را نمی توانید به حساب کاربری خود اضافه نمایید . پس از ان که کد گیفت کارد گوگل پلی را در گوگل خود بزنید به این ارور بر می خورید که کد وارد شده باید در حساب گوگل کشور دیگری ردیم شود. برای رفع این مشکل نیاز است که کشور ولت خود را با کشور گیفت کارت یکسان سازید.
خیر ، برای استفاده از گيفت مستر کارت نیاز به ساختن اکانت خاصی نیست. فقط در هنگام پرداخت از شما ادرس و زیپ کد می خواهد که در همان حین باید وارد نمایید.
خیر ، بعد از شارژ کردن یکی از اکانت ها دیگر کد گیفت کارد پلی استیشن خریداری شده قابل استفاده نمی باشد. شما نمی توانید یک کد را در دو اکانت مختلف شارژ نمایید.
بله. سایت پیشتیبان كارت ویزا مجازی در اکثر وقت ها برای رضایت بیشتر مشتری امکان شارژ مجدد این کارت را فراهم می سازد ولی گاهی هم پیش می آید که برای مدتی این امکان برداشته شود.
ویزا كارت مجازی دارای یک شماره ی کارت، تاریخ انقضا و رمز است که به صورت مجازی صادر شده و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
ویزا مجازی شامل شماره ی کارت، تاریخ انقضا و رمز است. هلدر نیم یا نام کاربری که استفاده می نمایید اختیاریست و آدرس نیز بر عهده ی خود شماست.
بله.بهتر است در گوگل پلی هنگام تنظیم ولت حتما از آدرس واقعی استفاده شود. چرا که گوگل به شدت بر روی این گزینه حساس است و امکان این که حساب شما را بعد از مدتی مسدود نماید هست.
خیر ، برای استفاده از  ویزا كارت مجازی نیاز به ساختن اکانت خاصی نیست. فقط در هنگام پرداخت از شما ادرس و زیپ کد می خواهد که در همان حین باید وارد نمایید.
اگر نیاز به استفاده از گیفت کارت ایتونز دارید توصیه می کنیم که کشوری را برای ساخت اپل آیدی در نظر بگیرید که آن کشور گیفت کارت نیز داشته باشد. از بهترین کشور هایی که می توانید برای ساخت اپل ایدی استفاده بکنید می توان به آمریکا، انگلستان، کانادا و استرالیا اشاره کرد.
بهترین و پر فروش ترین گیفت کارت پلی استیشن مربوط به آمریکا می باشد و بعد از آن کشور انگلیس. شما اگر اکانت خود را بر روی این دو کشور تنظیم کنید در خرید کد گیفت کارت دچار مشکل نخواهید شد.
اگر نیاز به استفاده از گیفت کارت گوگل پلی دارید توصیه می کنیم که کشوری را برای تنظیم ولت در نظر بگیرید که آن کشور گیفت کارت نیز داشته باشد. از بین بهترین کشور هایی که می توانید برای ولت استفاده کنید می توان به آمریکا، انگلستان، کانادا و استرالیا اشاره کرد.
شما اگر شهروند کشوری باشید که بانک مستر داشته باشد می توانید حساب مستر برای خود باز کرده و کارت این بانک را در اختیار داشته باشید. به طور مثال اگر شما یک شهروند امریکایی باشید می توانید در بانک مستر حساب باز کرده و کارتی با نام خودتان داشته باشید. ولی اگر شهروند امریکایی نباشید چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اگر شما بخواهید خرید اینترنتی از سایت های آمریکایی داشته باشید نیاز به کارت بانکی این کشور را دارید ولی اگر شهروند امریکایی نباشید نمی توانید صاحب کارتی به نام خودتان باشید. در این شرایط شما باید از گیفت کارت ویزا استفاده کنید. کارت هدیه ی مستر یا همان گيفت كارت مسترکارت به نام شخص خاصی نمی خورد. و ادرسی که برای ان ثبت می شود به عهده ی شماست.
شما اگر شهروند کشوری باشید که بانک ویزا داشته باشد می توانید حساب ویزا برای خود باز کرده و ویزا کارت این بانک را در اختیار داشته باشید. به طور مثال اگر شما یک شهروند امریکایی باشید می توانید در بانک ویزا حساب باز کرده و کارتی با نام خودتان داشته باشید. ولی اگر شهروند امریکایی نباشید چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ اگر شما بخواهید خرید اینترنتی از سایت های آمریکایی داشته باشید نیاز به کارت بانکی این کشور را دارید ولی اگر شهروند امریکایی نباشید نمی توانید صاحب کارتی به نام خودتان باشید. در این شرایط شما باید از گیفت کارت ویزا استفاده کنید. کارت هدیه ی ویزا به نام شخص خاصی نمی خورد و آدرسی که برای ان ثبت می شود به عهده ی شماست.
در صورتی که اکانت گوگل پلی شما بلاک شده تنها راه پیش روی شما برای باز شدن اکانت گوگل تان این است که اگر به طور مثال اکانت شما بر روی آمریکا تنظیم شده است از کشور امریکا با گوگل تماس گرفته و درخواست کنید که حساب شما را از مسدودی در بیاورند.
اگر در هنگام استفاده از مستر کارت به نکات امنیتی توجه نداشته باشید حساب شما بسته می شود. نکات امنیتی شامل استفاده از ای پی کشور گیفت کارت و استفاده از ادرس صحیح است. اگر شما از گیفت کارت مستر دبیت امریکا استفاده می نمایید باید ای پی شما نیز امریکا باشد و در هنگام خرید از یک ادرس معتبر امریکایی استفاده نمایید که این ادرس را می توانید از گوگل مپ بردارید. توجه داشته باشید اگر سه بار اطلاعات به غلط وارد شود حساب بسته خواهد شد.
اگر در هنگام استفاده از ویزا كارت امريكا به نکات امنیتی توجه نداشته باشید حساب شما بسته می شود. نکات امنیتی شامل استفاده از ای پی کشور گیفت کارت و در هنگام خرید از یک ادرس معتبر امریکایی استفاده نمایید که این ادرس را می توانید از گوگل مپ بردارید. توجه داشته باشید اگر سه بار اطلاعات به غلط وارد شود حساب بسته خواهد شد.
ردیم گیفت ایتونز يا همان گيفت كارت اپل به معنای شارژ کردن اپل آیدی شما با استفاده از کد اعتباری گیفت کارت اپل است.
پس از خرید گیفت کارت PSN از نمایندگی فروش گیفت کارت در ایران برای شما کد دوازده رقمی مربوط به بازی پلی استیشن از طرف سایت ارسال می شود. شما باید این کد را در اکانت خود شارژ نمایید. به شارژ کردن این کد در اکانت PSN و PS4 ردیم (Redeem) کردن می گویند.
ردیم گیفت کارت گوگل پلی به معنای شارژ کردن اکانت گوگل ولت شما با استفاده از کد اعتباری گیفت کارت گوگل است.
اگر در هنگام خرید گیفت کارت پلی استیشن این سوال شما را گیج کرد لازم به ذکر است که ریجن دستگاه ربطی به اکانت شما ندارد. شما می توانید اکانت خود را بر روی هر کشوری که می خواهید تنظیم نمایید و گیفت کارت همان کشور را استفاده نمایید. توجه داشته باشید همه ی کشور ها دارای گیفت کارت نیستند. در هنگام ساخت اکانت به این نکنه توجه داشته باشید.
شارژ اپل ایدی به دو صورت امکان پذیر است. هم می توانید با استفاده از نرم افزار آیتونز از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر کارت ايتونز را ردیم نمایید یا از طریق گوشی آیفون خود و از طریق اپ استور.
گاهی پیش می اید که در ساخت اپل آیدی ادرس شما معتبر نمی باشد و وریفای ادرس شما به طور کامل صورت نمی گیرد و اپل آیدی شما پس از مدتی بلاک یا بسته می شود. اگر می خواهید به این مشکل بر نخورید پس از خرید گیفت کارت ایتونز از اپل آیدی های وریفای شده ی آماده استفاده نمایید.
بسته به این که شما از چه سایتی می خواهید خرید انجام دهید باید گیفت کارت همان کشور را تهیه نمایید. به این نکته توجه داشته باشید که همه ی کشور ها گیفت کارت مستر یا مستر کارت ندارند.
جیمیل شما بر روی هر کشوری تنظیم شده باشد می بایست گیفت گوگل پلی همان کشور را انتخاب نمایید.
اپل آیدی شما هر کشوری باشد باید گیفت كارد ایتونز همان کشور را نیز وارد نمایید. به طور مثال اگر اپل آیدی شما مال کانادا باشد باید گیفت همین کشور را نیز استفاده نمایید.
شما می توانید نحوهی ردیم کردن گیفت کارت پلی استیشن را در لینک نحوه استفاده و شارژ گیفت کارت پلی استیشن به طور کامل مشاهده نمایید. به طور خلاصه میتوان گفت که شارژ اکانت پلی استیشن PS4 ، PSN به دو صورت امکان پذیر است. از طریق دستگاه یا همان کنسول پلی استیشن یا از طریق خود سایت پلی استیشن.
شارژ ولت گوگل پلی باید از طریق سایت گوگل پلی  صورت بگیرد .برای اطلاع از این موضوع می توانید به لینک آموزش ردیم یا نحوه شارژ گیفت کارت گوگل پلی مراجعه کنید.
شما می توانید به مبلغ دلخواه از یک دلار تا ۲۵۰۰ دلار، گیفت کارت ویزا مجازی داشته باشید.
ویزا كارت مجازی صادره از کشور انگلستان و روسيه است.
نحوه ی تحویل گیفت کارت اپل به این صورت است که خرید اول و دوم شما به صورت آنی تحویل داده می شود. کد خریداری شده هم برای شما ایمیل می شود و هم بعد از برگشت از بانک به شما فاکتور داده می شود. نوشته ی رو به روی تحویل همان کد شماست. خرید سه به بعد شما نیاز به تایید شماره ی ثابت شما دارد که از خوبی ها و مزایای این امر کسر شدن پلکانی قیمت ها برای شماست. بعد از تایید شدن اکانت حساب کاربری شما شامل تخفیف می شود و هر چه تعداد فاکتور شما بالا برود سایت به صورت خودکار قیمت ها را برای شما کاهش خواهد داد و بعد از تایید شدن قسمت گزارش خرید سایت برای شما باز شده و شما می توانید تمامی فاکتور های خود را در ان بخش با جزئیات کامل مشاهده نمایید.
برای تحویل کارت بانکی حتما نیاز است که اکانت شما تایید شود. برای تایید اکانت نیاز به تایید شماره ی ثابت شما است. بعد از تایید شدن تلفن ثابت توسط شخص شما تحویل گیفت کارت مستر کارت از یک دقیقه تا ۴۸ ساعت بعد صورت خواهد گرفت.
برای تحویل visa کارت مجازی حتما نیاز است که اکانت شما تایید شود. برای تایید اکانت نیاز به تایید شماره ی ثابت شما است. بعد از تایید شدن تلفن ثابت توسط شخص شما تحویل از یک دقیقه تا ۲۴ ساعت بعد صورت خواهد گرفت.
برای تحویل گيفت كارت ويزا ( کارت بانکی ) حتما نیاز است که اکانت شما تایید شود. برای تایید اکانت نیاز به تایید شماره ی ثابت شما است. بعد از تایید شدن تلفن ثابت توسط شخص شما تحویل از یک دقیقه تا ۴۸ ساعت بعد صورت خواهد گرفت.
نحوه ی تحویل گیفت کارت پلی استیشن به این صورت است که خرید اول و دوم شما به صورت آنی تحویل داده می شود. کد خریداری شده، هم برای شما ایمیل می شود و هم بعد از برگشت از بانک به شما فاکتور داده می شود. نوشته ی رو به روی تحویل همان کد شماست. از خرید سوم به بعد، شما نیاز به تایید شماره ی ثابت دارید که از خوبی ها و مزایای این امر کسر شدن پلکانی قیمت ها برای شماست. بعد از تایید شدن اکانت حساب کاربری شما شامل تخفیف می شود و هر چه تعداد فاکتور شما بالا برود سایت به صورت خودکار قیمت ها را برای شما کاهش خواهد داد و بعد از تایید اکانت شما قسمت گزارش خرید سایت برای شما باز شده و شما می توانید تمامی فاکتور های خود را در آن مشاهده کرده و با جزئیات کامل خریدهایی که انجام داده اید را مشاهده نمایید.
نحوه ی تحویل گیفت کارت گوگل پلی و دیگر گیفت کارت ها نحوه ی تحویل گیفت کارت خریداری شده به این صورت است که خرید اول و دوم شما به صورت آنی تحویل داده می شود. کد خریداری شده، هم برای شما ایمیل می شود و هم بعد از پرداخت از طریق درگاه بانکی به شما فاکتور داده می شخریداری شده به این صورت است که خرید اول و دوم شما به صورت آنی تحویل داده می شود. کد خریداری شده، هم برای شما ایمیل می شود و هم بعد از پرداخت از طریق درگاه بانکی به شما فاکتور داده می شود. در فاکتور داده شده نوشته ی رو به روی تحویل همان کد شماست. از خرید سوم به بعد شما یک بار نیاز است که شماره ی ثابت شما تایید شود که از خوبی ها و مزایای این امر کسر شدن پلکانی قیمت ها برای شماست. بعد از تایید شدن اکانت حساب کاربری شما شامل تخفیف می شود و هر چه تعداد فاکتور شما بالا برود سایت به صورت خودکار قیمت ها را برای شما کاهش خواهد داد همچنین پس از تایید اکانت شما قسمت گزارش خرید سایت برای شما باز شده و شما می توانید تمامی فاکتور های خود را در آن بخش با جزئیات کامل مشاهده نمایید.
بسیاری از فروشگاه های اینترنتی کد های هکی یا دزیده شده یا غیر اصل را می فروشند. قیمت این گیفت ها معمولا از گیفت های اصلی کمتر است. ولی استفاده از این گیفت ها باعث بلاک شدن یا بسته شدن اکانت شما می شود . در هنگام خرید گیفت کارت گوگل پلی حتما به این موضوع توجه داشته باشد.
بسیاری از فروشگاه های اینترنتی کد های هکی یا دزیده شده یا غیر اصل پلی استیشن را می فروشند. قیمت این گیفت ها معمولا از گیفت های اصلی کمتر است. ولی استفاده از این گیفت ها باعث بلاک شدن یا بسته شدن اکانت شما می شود. در هنگام خرید حتما به این موضوع توجه داشته باشید.
بسیاری از فروشگاه های اینترنتی کد آیتونز هکی یا دزیده شده یا غیر اصل را می فروشند. قیمت این گیفت ها معمولا از گیفت های اصلی کمتر است. ولی استفاده از این گیفت ها باعث بلاک شدن یا بسته شدن اکانت شما می شود . در هنگام خرید حتما به این موضوع توجه داشته باشید.
از ان جایی که کشور ما تحریم است حق استفاده از سرویس ها و خدمات این نرم افزار را نداریم . بدین منظور ما این تحریم ها را زیر پا گذاشته و به شما می آموزیم چطور از این نرم افزار  و گیفت کارت آیتونز خرید های موفق و مطمئن داشته باشید.
چون گیفت کارت مستر به نام نمی خورد و مهم نیست در هنگام خرید از چه نامی استفاده می نمایید.
چون ویزا کارت ( گیفت کارت ویزا ) به نام نمی خورد و مهم نیست در هنگام خرید از چه نامی استفاده می نمایید.
از آن جایی که کشور ما تحریم است نمیتوانیم با آی پی های ایران از سرویس ها و خدمات این سایت را استفاده کنیم.شما باید آی پی خود را با کشور گیفت کارت ps4 (پی اس ان PSN ) همسان کنید و سپس از سایت PS4 خرید های موفق و مطمئن داشته باشید.
به دلیل تحریم کشور ایران استفاده از سرویس ها و امکانات این سایت برای ما مقدور نمی باشد و اجازه استفاده از آن ها را نداریم. به همین جهت نیاز است که آی پی شما با آی پی کشور گیفت کارت گوگل پلی همخوانی داشته باشد تا بتوانید از مرایای سایت استفاده نمایید.
بعضی کد های آیتونز به صورت دستی توسط سایت فروشنده تایپ شده و در این مواقع ممکن است اشتباهی رخ دهد و یکی از حروف کد به اشتباه نوشته شود. در صورت ردیم این کد با ارور اینولید رو به رو خواهید شد . اگر این مشکل برای شما نیز پیش آمد لطفا کد خریداری شده را به سایت فروشنده تحویل داده و درخواست اسکن نمایید.
بعضی از این کد ها به صورت دستی توسط سایت فروشنده تایپ شده و در این مواقع ممکن است اشتباهی رخ دهد و یکی از حروف کد به اشتباه نوشته شود. در صورت ردیم کد گوگل پلی با ارور اینولید رو به رو خواهید شد. اگر این مشکل برای شما نیز پیش آمد لطفا کد خریداری شده را به سایت فروشنده تحویل داده و درخواست اسکن نمایید.
بعضی از این کد كارت پلی استیشن به صورت دستی توسط سایت فروشنده تایپ شده و در این مواقع ممکن است اشتباهی رخ دهد و یکی از حروف کد به اشتباه نوشته شود. در صورت ردیم این کد با ارور اینولید رو به رو خواهید شد . اگر این مشکل برای شما نیز پیش آمد لطفا کد خریداری شده را به سایت فروشنده تحویل داده و درخواست اسکن نمایید.
پاسخ این سوال قطعا خیر است. مستركارت امريكا فروخته شده بعد از خرید به هیچ عنوان قابل تعویض یا پس گرفتن نیستند . برای رفاه حال تمامی مشتری ها و به مشکل بر نخوردن خودتان و سایت فروشنده لطفا اگاهانه خرید نمایید.
پاسخ این سوال قطعا خیر است. پس از  خريد ويزا كارت مجازی و گیفت کارت فروخته شده بعد از خرید به هیچ عنوان قابل تعویض یا پس گرفتن نیستند. برای رفاه حال تمامی مشتری ها و به مشکل بر نخوردن خودتان و سایت فروشنده لطفا اگاهانه خرید نمایید.
بعضی از نرم افزار ها، برنامه ها، بازی ها و … آیتونز یا اپ استور مجانی در اختیار کاربر قرار می گیرد ولی بعضی از ان ها را باید حتما خریداری نمود. برای خرید از آیتونز یا اپل استور نیاز است که اپل ایدی خود را با گیفت کارت ایتونز شارژ نمایید و سپس خرید خود را انجام دهید.
دبیت كارت به معنای هزینه ی پیش پرداخت شده است.
تمامی گیفت کارت های آیتونز اصل بوده و دارای اسکن می باشند. پس از خرید از سایت می توانید به پشتیبانی درخواست اسکن دهید و در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی خواهد شد.
بعضی از این گیفت کارت های پلی استیشن PSN به صورت فیزیکی خریداری می شوند این گیفت کارت های پلی استیشن اسکن دارند ولی بعضی گیفت های PSN یا PS4 به صورت دیجیتال خریداری می شوند و فاقد اسکن می باشند. لازم به ذکر است که نداشتن اسکن برای برخی از کدها دلیل بر تقلبی بودن کد ها نیست.
تمامی گیفت کارت های گوگل ( گوگل پلی ) اصل بوده و دارای اسکن می باشند. پس از خرید گیفت کارت گوگل پلی امریکا ، گیفت کارت گوگل پلی انگلیس یا گیفت کارت گوگل پلی استرالیا از سایت می توانید به پشتیبانی درخواست اسکن دهید. پشتیبانی در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی خواهد کرد.
دبیت به معنای هزینه ی پیش پرداخت شده است.
ویزا مجازی یا ویرچوال ویزا به صورت مجازی صادر می شود و این کارت هدیه ی بانکی دارای اسکن نیست.
برای خرید مستقیم بازی های پلی استیشن و PS4 خرید های درون برنامه ایی شما نیاز به شارژ کردن اکانت پلی استیشن (play Station) خود دارید. این شارژ به صورت گیفت کارت یا کارت اعتباری به دست شما می رسد. کد دوازده رقمی پلی استیشن را در اکانت خود شارژ می کنید و هر آن چه مد نظرتان است را می توانید خریداری نمایید.
خیر. قیمت گیفت کارت های گوگل از ده دلار شروع می شود و گیفت کارت گوگل پلی آمریکا ، انگلیس و استرالیا با مبلغ های مختلف در سایت موجود می باشد.
برای خرید بازی شما نیاز به تهیه کردن گیفت کارت اعتباری پلی استیشن (پوند ، دلار و …) دارید ولی اگر بخواهید به صورت آنلاین بازی کنید نیاز به خرید گیفت کارت پلاس دارید که به صورت اکانت یک ماهه، اکانت سه ماهه و اکانت یک ساله در اختیار شما قرار خواهند گرفت. بعد از ردیم کردن گیفت کارت پلاس پی اس ان خود می توانید هم به صورت آنلاین بازی کنید هم با تمامی پلیر های دنیا به صورت آنلاین همبازی شوید.
برای خرید بازی ها، نرم افزار ها، برنامه ها در گوگل پلی باید حساب جیمیل خود را شارژ نمایید تا بتوانید هزینه ی محصول مورد نظر را پرداخت نمایید . برای شارژ نمودن جیمیل و اکانت گوگل نیاز است که از گیفت کارت گوگل استفاده شود.