درباره ما

نماد اعتماد الکترونیک گیفت رو

سایت گیفت رو ( نمایندگی فروش گیفت کارت در ایران )

سایت گیفت رو از ابتدای سال ۹۲ فعالیت خود را با هدف فروش گیفت کارت آغاز کرد. با توجه به وجود تحریم ها امکان خرید گیفت کارت به صورت مستقیم از گوگل پلی وجود ندارد اما شما از گیفت رومیتوانید انواعی از گیفت کارت ها مانند: گیفت کارت آیتونز، گیفت کارت گوگل پلی، گیفت کارت پلی استیشن، گیفت کارت ایکس باکس، گیفت کارت آمازون، گیفت کارت مایکروسافت، گیفت کارت استیم، گیفت کارت آمریکن اکسپرس، گیفت کارت اوریجین، گیفت کارت فیسبوک، گیفت کارت بلیزارد، گیفت کارت اسپاتیفای، گیفت کارت اسکایپ، گیفت کارت ریکستی، گیفت کارت نینتندو ، مینت کارت، مستر کارت، ویزا کارت مجازی، ویزا کارت آمریکا و …. را با قیمتی مناسب و مطمئن به راحتی تهیه کنید. کاربران Android و iOS همیشه می توانند در کوتاه ترین زمان اقدام به خرید گیفت کارت نمایند. قیمت ارزان گیفت کارت ها و پشتیبانی قوی گیفت رو از دیگر امکاناتی است که در زمینه فروش Gift Card به کاربران عرضه میگردد.

چرا گیفت رو؟‌

تمامی گیفت کارتهای گیفت رو از فروشگاهها و نمایندگان طرف قرارداد و معتبر آمریکا به صورت فیزیکی خریداری میشوند و صد در صد قانونی و معتبر میباشند و شما بدون نگرانی میتوانید آنها را خرید و شارژ نمایید. تمامی این کارتها دارای اسکن از کارت فیزیکی بوده و پس از خرید به شماره موبایل و ایمیل ثبت شده شما در هنگام خرید ارسال خواهد شد. دارا بودن اسکن کارت ها همراه با بارکُد و شماره سریال مُهر تاییدی بر این ادعاست. سایت گیفت رو با هدف فروش بیشتر و سود کمتر فعالیت میکند و همیشه در این فروشگاه قیمت کارت ها و خدمات دیگر ارزان تر از بقیه رقبا عرضه خواهد شد.

نحوه پرداخت

وب سایت گیفت رو توسط شرکت به پرداخت ملت ، بانک سامان و بانک پارسیان احراز هویت شده است و کلیه تراکنش های بانکی از طریق درگاه این بانک ها صورت میپذیرد، لذا گیفت رو به هیچیک از اطلاعات کارت بانکی شما دسترسی نخواهد داشت.

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران

وب سایت گیفت رو تأکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که به کمک آن می‌توان کاربران گیفت رو را به‌صورت منحصربه‌فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام و نام خانوادگی، تلفن همراه، نشانی پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن ثابت و سایر اطلاعاتی که به‌صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع‌آوری‌شده و نحوه استفاده از آن‌ها

در گیفت رو نیازی به ثبت نام نیست فقط کافیست شماره همراه ، شماره تلفن ثابت و آدرس ایمیل خود را برای دریافت کد گیفت کارت وارد کرده و گیفت کارت را دریافت نمایید.
شما پس از خرید در سایت، به‌عنوان کاربر گیفت رو شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما در اختیار گیفت رو خواهد بود. همچنین از حساب کاربری خود می توانید گزارش خرید و سفارش های قبلی خود ببینید و اطلاعات حساب کاربری خود را ویرایش کنید. لازم به ذکر است که این اطلاعات تنها مواردی نیست که گیفت رو آن‌ها را نگهداری خواهد کرد.
اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌ها و صفحه‌های مشاهده‌شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از این قبیل اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا ارائه محتوای متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد، غیر از گیفت کارت ۲۱ قرار نخواهد گرفت.
گیفت کارت ۲۱ اطلاعات شما را در اختیار هیچ نهادی قرار نخواهد داد به‌جز در مواردی که شما از قوانین منعکس‌شده در بخش قوانین و مقررات سایت تخلفی نموده و نسبت به عملکرد شما شاکی قانونی وجود داشته باشد که اطلاعات یاد شده در اختیار مراجع انتظامی قرار خواهد گرفت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قوانین سایت به بخش قوانین و مقررات سایت مراجعه فرمایید.

 

تماس با ما